KARJEROS GALIMYBĖS

„Sostenos“ grupė – viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonių Lietuvoje. „Sostena“ yra oficialus atestuotas „Volvo“, „Renault“ ir „Dacia“ atstovas Lietuvoje, taip pat teikia „Nissan“ automobilių remonto bei priežiūros paslaugas Vilniuje, o bendrovės atstovybės įsikūrusios sostinėje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Sėkmingai vykdome veiklą jau beveik 30 metų ir savo klientams visada siekiame suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Nuolatos augame, plečiamės ir stiprėjame, jau 2022 metų pradžioje Vilniuje planuojame atidaryti dar vieną, visiškai naują, didžiausią ir moderniausią Baltijos šalyse „Renault“ ir „Dacia“ saloną, todėl ieškome naujų komandos narių, savo srities profesionalų, kurie papildys ir sustiprins „Sostenos“ grupę.

Nuolatos tobulėjame, visada stengiamės suburti pačią geriausią komandą ir palaikome vieni kitus kelyje į pergales. Jeigu Jūs, kaip ir mes, tikite, kad geriausias darbas yra komandinis darbas, esate atsakingas, sąžiningas bei orientuotas į aukštą atliktų darbų kokybę ir rezultatą, norite mokytis ir tobulėti bei pažinti naujausias technologijas, o automobiliai yra neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis, siekiate būti stiprios profesionalų komandos dalimi, turite profesinių siekių ir norite juos įgyvendinti būtent mūsų kompanijoje - atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu: info@sostena.lt ir prisijunkite prie „Sostenos“ komandos. 

Šiuo metu kviečiame prisijungti: