ALASKAN

Įveikite visus iššūkius

  • 10.8 SEC

    0 - 100KM/H

  • 5.9 L/100 KM

    Degalų sąnaudos

  • 103 MG/KG

    CO2 emisija

Iki smulkmenų apgalvota automobilio RENAULT ALASKAN išvaizda atskleidžia viską, ko galima tikėtis iš galingo ir universalaus automobilio – išskirtinio modelio 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai suteikia pasitikėjimo kelyje, o chromuoti šoninių posūkio rodiklių apvadai ir „C“ formos akį traukiantys žibintai pabrėžia automobilio sportiškumą. Išraiškingi buferiai, sportiškos linijos ir plačios ratų arkos – RENAULT ALASKAN išties sukurtas pačioms sudėtingiausioms važiavimo sąlygoms. Automobilio dizainas byloja apie paties tikriausio visureigio dvasią.

Nebūtina išsiimti raktų – RENAULT ALASKAN atsirakins pats. Pakaks tiesiog spustelti durų rankeną, o įsėdus paspausti mygtuką Stop&Start ir galite važiuoti! Mėgaukitės patogumu, kad ir kur sėdėtumėte erdviame salone su šildomomis odinėmis priekinėmis ir automatiniu dviejų zonų kondicionieriumi su ortakiais užpakalinėms vietoms. RENAULT ALASKAN aprūpintas visomis malonų važiavimą užtikrinančiomis pažangiosiomis technologijomis. Navigacijos prietaisas su 7” įstrižainės jutikliniu ekranu ir 360° apžvalgos vaizdo kamera leidžia geriau matyti manevruojant mieste ir važiuojant sudėtingu keliu. Prietaisų skyde įtaisytame spalvotame trimačiame ekrane, rodoma visa svarbi informacija – degalų sąnaudos ar navigacijos nurodymai. Vairaratyje įtaisytais mygtukais galima valdyti garso įrangą, turinčią Bluetooth® jungtį bei balso atpažinimo funkciją, todėl visą dėmesį galite skirti vairavimui.

Iš itin atsparaus sustiprinto plieno pagaminta kopėčių formos važiuoklė, didinanti kėbulo atsparumą sukimo apkrovoms, ir užpakalinė daugiasvirtė pakaba užtikrina nepriekaištingą RENAULT ALASKAN valdymą ir patogumą važiuojant bet kokiu keliu. Drauge, važiuoklė ir pakaba leidžia išgauti didelę prošvaisą, didžiulę naudingąją apkrovą ir velkamąją galią.

Ištvermė bet kokiuose keliuose

Bekelė ir purvas jau nebe bėda. Dėl tvirtos važiuoklės ir didžiulės 223 mm prošvaisos, automobilis ALASKAN puikiai susidoroja su bet kokiomis kelio sąlygomis ir užtikrina optimalų komfortą.

4x4 pavara užtikrina 3,5 t velkamąją galią

Priekaba su įrankiais, valtis, žirgų priekaba... ALASKAN leidžia vilkti viską, ko reikia, iki 3,5 t. svorio. Dėl tokios savo keliamosios ir velkamosios galios, 4x4 pavaros ir galingų variklių, RENAULT ALASKAN yra vienas geriausių šioje automobilių kategorijoje.

Atletiškas stilius

Įspūdingi matmenys, raiškios formos, galinga priekinė dalis, išskirtinis žibintų „žvilgsnis“, chromuoti langų apvadai, briaunuoto rašto 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai. Automobilis ALASKAN turi kuo išvilioti Jus iš pramintų kelių.

Kainos

KLASĖ Kodas KĖBULAS Variklis Kuras Kaina €
BUSINESSNF1-DC016MPikapasdCi 160 6M/TDyzelinas30 359
LIFENF1-DC116MPikapasdCi 160 6M/TDyzelinas32 331
ZENNF1-DC216MPikapasdCi 160 6M/TDyzelinas34 086
ZENNF1-DC219MPikapasdCi 190 6M/TDyzelinas35 235
ZENNF1-DC219APikapasdCi 190 7A/TDyzelinas37 377
INTENSNF1-DC319MPikapasdCi 190 6M/TDyzelinas36 385
INTENSNF1-DC319APikapasdCi 190 7A/TDyzelinas38 405

Kuo galime padėti?