TRAFIC Passenger

Galia ir ryžtingumas – ryškiausi „Renault“ automobilius vienijantys bruožai, atsispindintys naujajame dizaine. TRAFICPASSENGER traukia akį veržlia išvaizda ir tvirta konstrukcija. Priekinę automobilio dalį puošia didesnis ir geriau matomas gamintojo ženklas, pailgi išraiškingi žibintai puikiai dera su plačiu ir puikiai apsaugančiu automobilio buferiu. Aiškių linijų radiatoriaus grotelės, išraiškingas variklio dangtis ir dekoratyvinė kėbulo spalvos juosta suteikia priekinei automobilio daliai lengvumo.

Dėl naujos automobilio įrangos, važiuoti keleiviniu RENAULT TRAFIC PASSENGER labai patogu. Erdviame automobilyje patogiai įsitaisys net iki 9 keleivių, o į vidų itin greitai ir lengvai patekti leis slankiosios šoninės durys.
Patikimas navigacijos įrenginys Carminat TomTom® kelionėje padės sutaupyti laiko. Kabiną galite pertvarkyti taip, kaip Jums patogu: navigacijos įrenginio valdymo pultą galite laikyti specialiame skyrelyje, ant prietaisų skydo įtaisyta patogi A4 dydžio dėtuvė, kurią papildo daugybė centrinio valdymo pulto dėtuvių, todėl erdvę aplink jus galėsite patogiai išnaudoti. Automatinis oro kondicionierius sukurs salone malonią atmosferą. Naudodami greičio reguliatorių-ribotuvą galėsite sutaupyti degalų.

Be to, „Renault“ žengė į naują – ištaigingų keleivinių automobilių – segmentą, kuriame prancūzų automobilių prekės ženklą reprezentuoja naujasis TRAFIC SPACE CLASS.

Naujajame TRAFIC SPACE CLASS itin komfortiškai ir jaukiai įsitaisys iki 9 keleivių. TRAFIC SPACE CLASS puikiai tiks tiems, kurie ieško maksimalaus komforto lygio ir galimybės keisti interjero konfigūraciją. Be to, naujasis TRAFIC SPACE CLASS išsiskiria patraukliu, elegantišku eksterjero dizainu, tad neabejotinai išpildys poreikius bei lūkesčius tiek verslo segmento atstovų, tiek privačių vartotojų.

Leiskitės į ilgas keliones su keleiviniu TRAFIC, kuriame patogiai įsitaisys visa didelė šeima ar draugų būrys, ir patirkite neužmirštamus nuotykius!

Veržlūs ir taupūs varikliai

Naujajame TRAFIC galite rinktis vieną iš keturių 1,6 l darbinio tūrio dCi variklio variantų: su kintamos geometrijos turbokompresoriumi (90 ir 115 AG) arba „Twin Turbo“ (120 ir 140 AG). Dvigubo turbokompresoriaus sistema užtikrina didelį sukimo momentą esant žemiems variklio sūkiams, didelę galią aukštomis apsukomis bei nedidelių degalų sąnaudų ir malonaus vairavimo derinį.

Sukurtas keleivių komfortui

Salono įranga ir apdaila nenusileidžia autobusams bei užtikrina visapusišką komfortą keleiviams – elegantiški apmušalai ir detalės, oro kondicionierius, patogios galinės sėdynės, daugybė dėtuvių... Viskas, ko reikia patogiai ir įspūdžių kupinai kelionei!

Daug erdvės daiktams

TRAFIC PASSENGER trečios eilės sėdynės atlošą galima nulenkti ir taip greitai padidinti krovinių skyrių, užpakalinę sėdynę galima lengvai išimti ir atlaisvinti iki 4 m3naudingos erdvės. Bagažą prilaikantis tinklelis neleidžia daiktams slankioti staigiai stabdant automobilį ir taip apsaugo keleivius.

Kainos

KLASĖ Kodas KĖBULAS Variklis Kuras Galia (AG/kW) Pavarų dėžė Kaina €
BUSINESSTRP-KB7AASMikroautobusas L1 2,8tdCi 120Dyzelinas89/120Mechaninė26 620
PACK CLIMTRP-KK7AASMikroautobusas L1 2,8tdCi 120Dyzelinas89/120Mechaninė27 733
BUSINESSTRP-KB7BASMikroautobusas L2 2,9tdCi 120Dyzelinas89/120Mechaninė27 661
PACK CLIMTRP-KK7BASMikroautobusas L2 2,9tdCi 120Dyzelinas89/120Mechaninė28 762
BUSINESSTRP-KB7AARMikroautobusas L1 2,8tBlue dCi 95Dyzelinas70/95Mechaninė25 362
PACK CLIMTRP-KK7AARMikroautobusas L1 2,8tBlue dCi 95Dyzelinas70/95Mechaninė26 596

Variantai

 • BUSINESS

  € 25 362 Nuo
  BUSINESS
   TRAFIC PASSENGER BUSINESS standard equipment
 • PACK CLIM

  € 26 596 Nuo
  PACK CLIM
   TRAFIC PASSENGER PACK CLIM standard equipment

Prev Next

Kuo galime padėti?