Ateities miniveno vizija

Susipažinkite su naujuoju RENAULT ESPACE, stilingu ir veržliu automobiliu moderniai šeimai! Iki šiol nematytas aptakus siluetas, išraiškingos formos ir neįtikėtino lengvumo įspūdis - tokio miniveno Jūs nė neįsivaizdavote!

Kiekviena automobilio detalė žada malonių įspūdžių kiekvieną kartą sėdus už vairo: žibintai su LED technologija „Pure vision®“ skaisčiai apšviečia viską automobilio kelyje. Lengvojo lydinio ratlankiai ir chromuotos detalės pabrėžia išraiškingas ESPACE kėbulo formas ir subtilų išskirtinumą. Kiekviena detalė liudija šiuolaikišką miesto visureigio stilių, o įspūdingi pojūčiai kelionėse taps tikru atradimu tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

Naujasis ESPACE spinduliuoja laisvės pojūtį. Automobilio viduje jauku, šviesa sklinda pro didelius priekinį ir šoninius langus bei panoraminį stoglangį, o išskirtiniame salone nepaprastai patogiai įsitaisys ir vairuotojas, ir keleiviai.
 
Kuriant ESPACE interjero dizainą buvo pasitelktos itin kokybiškos medžiagos ir pažangios technologijos: reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su reguliuojama juosmens atrama, reguliuojamo aukščio priekinė keleivio sėdynė, vienu judesiu sulankstomos galinės sėdynės (naudojantis bagažinėje įtaisytu jungikliu arba multimedijos įranga „Renault R-Link 2“), automatinis dviejų zonų kondicionierius. Svarbiausias funkcijas greitai ir paprastai padeda atlikti multimedijos įranga „Renault R-Link 2“ su skaitmeniniu radiju (DAB), stereogarso įranga, navigacijos prietaisu, įdiegtu išplėstu Europos žemėlapiu, USB bei garso įrangos jungtimis. Kiekviena akimirka su naujuoju ESPACE taps nepamirštamu nuotykiu!

Šeimos numylėtinis

Rinkitės 5 arba 7 vietų ESPACE ir su visa šeima keliaukite stilingai ir komfortiškai. Unikali „Multi-Sense®“ sistema valdo ir darniai suvienija už važiavimo veržlumą atsakingas technologijas: sistemą „4Control®“, reguliuojamą pakabą, vairo veikimą, transmisiją, variklio darbą ir garsą, apšvietimą.

Viskas vairuotojo patogumui

Projekciniame ESPACE ekrane ant priekinio stiklo vairuotojui patogiai rodoma visa svarbiausia automobilio informacija. Greitis, navigacijos informacija ir įspėjimai – viskas pateikiama aiškiai ir neblaškant vairuotojo dėmesio.

Pastatykite automobilį lengvai

„Easy Park Assist“ sistema padės lengviau pastatyti ESPACE šonu, įstrižai ar į numatytą vietą. Kai vietos pakanka (priekyje ir gale yra 35 cm laisvos vietos), prieš perimdama automobilio vairavimą, sistema parenka reikalingą judėjimo kampą, o vairuotojui lieka kontroliuoti akceleratorių, stabdžius ir pavarų perjungimą.

KLASĖ Kodas KĖBULAS Variklis Kuras Galia (AG/kW) Pavarų dėžė Kaina € *module_dpackage|title_local_name*
ZENSP5-ZN225AGEDVienatūrisTCe 225 EDC GPFBenzinas165/225Automatinė EDC35 683Espace TCe 225 EDC GPF ZEN
ZENSP5-ZN160ADEDVienatūrisBlue dCi 160 EDCDyzelinas118/160Automatinė EDC36 336Espace Blue dCi 160 EDC ZEN
INITIALE PARISSP5-IP225AGEDVienatūrisTCe 225 EDC GPFBenzinas165/225Automatinė EDC42 048Espace TCe 225 EDC GPF INITIALE PARIS
INITIALE PARISSP5-IP200ADEDVienatūrisBlue dCi 200 EDCDyzelinas147/200Automatinė EDC44 516Espace Blue dCi 200 EDC INITIALE PARIS