VOLVO| RENAULT

Captur E-TECH offer

TVARIOMS IR PATOGIOMS KELIONĖMS BE RŪPESČIŲ

Visapusiškai universalus ir išpildantis visus Jūsų kelionių poreikius.

Naujasis iš tinklo įkraunamas hibridinis SUV

Renault CAPTUR E-TECH – tik 399 €/mėn.*

Pasinaudokite specialiu CAPTUR E-TECH ilgalaikės nuomos pasiūlymu – Jūs mėgaujatės vairavimo komfortu ir hibridinės pavaros dinamika, visu kitu pasirūpiname mes! Vienodos įmokos visą nuomos laikotarpį Jums leis puikiai planuotis biudžetą ir neapsikrauti papildomais administraciniais rūpesčiais.

Captur E-TECH offer

Captur E-TECH offer

Naujasis Renault CAPTUR E-TECH harmoningai suderina geriausias elektros pavaros ir vidaus degimo variklio savybes – kasdieniais maršrutais mieste iki 65 kilometrų galite nuvažiuoti naudodami tik elektros energiją, o ilgesnėse savaitgalio kelionėse hibridinė pavaros sistema užtikrina puikią dinamiką ir mažesnes degalų sąnaudas nesijaudinant dėl nuvažiuojamo atstumo. Dėl kinetinės energijos regeneracijos sistemos baterija įkraunama stabdant ar tiesiog lėtėjant, taip pat įkrauti bateriją galima namuose, naudojant buitiniam elektros lizdui pritaikytą įkroviklį, bei įkrovimo stotelėse.

Itin gausi CAPTUR E-TECH pažangiųjų technologijų įranga, apimanti aktyvią avarinio stabdymo sistemą, atpažįstančią pėsčiuosius ir dviratininkus, saugaus atstumo įspėjimo bei palaikymo eismo juostoje pagalbos sistemą, leidžia už vairo jaustis ramiau ir saugiau, o manevruoti miesto erdvėse padeda priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinė vaizdo kamera. Dar daugiau kasdienio naudojimosi patogumo suteikia 10,2 colio skaitmeninis konfigūruojamas prietaisų skydelis, EASY LINK multimedijos sistema, nesudėtingai valdoma jutikliniame ekrane ir suderinama su „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ bei beraktė atrakinimo ir užrakinimo sistema.


Į NUOMOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Pridėtinės vertės mokestis
  • 20 000 km/metams limituota rida
  • transporto priemonių valdytojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas;
  • Kasko draudimas su minimalia franšize draudiminio įvykio atveju;
  • techniniai aptarnavimai ir remonto paslaugos;
  • žieminių padangų komplektas ir padangų keitimo bei sandėliavimo paslaugos;
  • 24/7 techninė pagalba kelyje;
  • pakaitinis automobilis.

* Pasiūlymo kaina galioja 36 mėn. nuomos laikotarpiui. Pradinė įmoka – 5 500 eurų (20 proc. automobilio vertės). Pasiūlymas galioja iki 2020.12.31. Automobilių kiekis ribotas.
Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Automobilio spalva ir įranga gali skirtis nuo pasiūlyme pateikiamos informacijos.