Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 

Renault PRO+

2009 m. duris atvėrė pirmieji „PRO+“ centrai, kurių veiklos tikslas – užtikrinti kokybiškas „Renault“ prekės ženklo automobilių pardavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas verslo klientams. Dėl profesionalios „Renault“ tinklo veiklos bendrovė pastaruosius 19 metų yra Europos krovininių automobilių rinkos lyderė. „PRO+“ centrai veikia vieno langelio principu ir siūlo specialiai verslo klientų poreikiams pritaikytus sprendimus.

„Renault PRO+“ verslo klientams teikia naujų ir naudotų automobilių pardavimo, finansavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas. „PRO+“ centrai veikia standartizuotai ir įgyvendina įmonės politiką, pagrįstą penkiais pagrindiniais garantais:
 
- personalą sudaro profesionalūs pardavimų ir techninio aptarnavimo specialistai, apmokyti specialiuose kursuose;
- centre eksponuojamas visas verslo klientams skirtų „Renault“ gaminių asortimentas – nuo lengvųjų ir krovininių automobilių iki specialių transporto priemonių variantų;
- visos verslo klientams skirtos paslaugos yra sutelktos vienoje vietoje – tai užtikrina paslaugų prieinamumą ir efektyvumą;
- greitas ir kokybiškas paslaugas garantuoja lankstūs darbo procesai, įrenginiai bei įrankiai, skirti darbui su iki 7 tonų svorio transporto priemonėmis;
- paslaugos, pritaikytos įvairių rūšių komercinei veiklai, leidžia užtikrinti klientų rentabilumą. Prireikus transporto priemonę paimti nuo kelio, „Renault PRO+“ centrai siūlo alternatyvius – mobiliuosius sprendimus, įskaitant galimybę pakeisti sugedusią transporto priemonę tokios pačios klasės automobiliu.

„Renault“ – komercinio transporto lyderis Lietuvoje

Remiantis „AutoTyrimų“ duomenimis, 2017-aisiais lengvųjų komercinių automobilių segmente lyderio pozicijoje Lietuvoje vėl išliko „Renault“. Šis prekės ženklas atsiriekė beveik 17 proc. Lietuvos rinkos ir aplenkė „Fiat“ (15,78 proc.) bei „Toyota“ (11,13 proc.).

Remiantis realių, Lietuvos keliais riedančių automobilių registracijos duomenimis, galima teigti, kad „Renault“ pasiektas rezultatas – dėsningas Europos rinkos atspindys. Senajame žemyne „Renault“ net 18 metų iš eilės pirmavo perkamiausių lengvųjų komercinių automobilių markių rikiuotėje ir 2017-aisiais demonstravo rekordiškai aukštus pardavimus, išaugusius 4,1 proc. lyginant su 2016 metais, tad nenuostabu, kad jau eilę metų šio prekės ženklo komerciniai automobiliai yra perkamiausi Lietuvoje.

Pasirinkimą lemia ne tik kaina

„Pasiekti rezultatai Lietuvoje atspindi ilgametę tendenciją Europoje – verslo klientai renkasi tuos automobilius, kurie geriausiai tenkina jų poreikius, pateisina lūkesčius ir yra patikimi“, – rezultatus teigiamai vertina Lietuvoje „Renault“ prekės ženklo automobilius atstovaujančios UAB „Sostena“ „Renault“ vykdomasis direktorius Egidijus Gončarovas. – Pasirinkimo kriterijai apima ne tik naujo automobilio įsigijimo kainą, bet ir tokius aspektus kaip patikimumas, transportavimo galimybės, likutinė vertė, eksploatavimo kaina, išlaidos priežiūrai – racionalių Europos pirkėjų, kurių didžiąją dalį sudaro privataus sektoriaus įmonės, pasirinkimas yra geriausias rinkos atspindys.“

Džiugina lojalūs klientai

„Džiaugiamės ne tik įmonės rezultatais, bet ir tuo, kad „Renault“ automobilių paklausa Lietuvoje kasmet vis didėja, t.y. sparčiai plečiasi nuolatinių klientų ratas. Ypatingai daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimui, siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo. Prieš metus „Sostena“ gavo „Geriausio metų „Renault“ atstovo Baltijos šalyse“ apdovanojimą ir tai mums – pats geriausias įvertinimas. Smagu, kad klientai, išbandę konkurentų automobilius ir įvertinę kainos bei kokybės santykį, vėl sugrįžta į „Renault“ salonus, o dar smagiau iš nuolatinių klientų sulaukti teigiamų atsiliepimų“, – sako UAB „Sostena“ Vilniaus „Renault PRO+“ centro, teikiančio šio prekės ženklo automobilių pardavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas verslo klientams, projekto vadovas Dainius Lepeška.

Pasak „Renault“ atstovų eksperimentai ir naujų komplektacijų paieškos pasitaiko vis rečiau, išryškėja tendencija, jog užsakoma patikrinta ir gerai žinoma automobilio versija, komplektacija, papildoma įranga. Komercinių automobilių pirkėjams dažniausiai svarbiausi šie kriterijai: automobilio patikimumas, transportavimo galimybės (dydžiai, krovumas ir kt.) bei kaina.

„Renault Master“ triumfas

Remiantis 2017 m. „Renault“ komercinių automobilių pardavimo statistika, matyti, kad „Renault Master“ furgonas buvo perkamiausias 2017 metais, taip pat populiarus išliko ir „Renault Trafic“ modelio automobilis. Pernai parduoti 310 „Renault Master“ bei 137 „Renault Trafic“ automobiliai.

„Renault“ atstovų teigimu, „Renault Master“ populiarumą lemia tai, jog šis modelis – praktiškas, tvirtas, ekonomiškas ir sukuria jaukią darbo atmosferą. Taip pat pabrėžiami šio modelio privalumai: sukiojama lentynėlė, ant kurios patogu pasidėti nešiojamąjį kompiuterį, užpildyti ar laikyti dokumentus, daugybė dėtuvių įvairiems daiktams bei patogi kabina.

„Klientai džiaugiasi, kad dėl puikių techninių „Renault Master“ automobilio savybių ir patogiai įrengtos darbo vietos važiuoti tikras malonumas. Visi „Renault“ komerciniai automobiliai gali būti pritaikomi pagal individualius poreikius, pageidavimus ir verslo specifiką“, – „Renault Master“ automobilio populiarumą aiškina bei „Renault“ komercinių automobilių privalumus nurodo UAB „Sostena“ Kauno „Renault PRO+“ projekto vadovas Algirdas Kunevičius. - Su savo specializuotų modifikacijų srities verslo partneriais galime pagaminti pagal specifinį kliento poreikį modifikuotas transporto priemones – įrengti specialią šaldymo įrangą, modifikuoti važiuoklę, įrengti specialias krovinių platformas, tentus, kietašonius kėbulus, miegamąsias vietas, įmontuoti liftą ir kitą specialią įrangą.“

Komercinių automobilių gretas papildė pikapas

2017 metais plačią „Renault“ komercinių automobilių gamą papildė ir naujasis pikapas „Renault Alaskan“. Tvirtos važiuoklės ir penkių svirčių galinės pakabos tandemas leidžia vežti daugiau nei 1 toną sveriantį krovinį ir užtikrina įspūdingą 3,5 tonos siekiančią vilkimo galią – tai savybės, garantuojančios konkurencingą „Alaskan“ poziciją pikapų ir lengvųjų komercinių automobilių rinkose. Negana to, tvirtas, galingas ir puikų pravažumą demonstruojantis „Alaskan“, kaip ir kiti „Renault“ komerciniai automobiliai, gali būti pritaikytas visiems poreikiams ir modifikuotas pagal individualius pageidavimus.


Daugiau apie modifikuotą komercinį transportą: MODIFIKUOTAS TRANSPORTAS
Automobilių įrengimas

Pasinaudokite unikaliu, atsižvelgiant į Jūsų poreikius parengtu automobilio pasiūlymu. Siūlome laikantis griežtų gamybos reikalavimų profesionalų atliekamus automobilio įrengimo darbus, garantuojame aukštą kokybę ir saugumą. Tai leidžia mums pasiūlyti mūsų klientams optimalias garantijos ir aptarnavimo sąlygas.

Specializuotas PRO+ tinklas

Platus gamykloje pagamintų komercinių automobilių, taip pat parengtų įrengti automobilių asortimentas, nauji ir naudoti automobiliai, priedai, finansavimas, paslaugos, aptarnavimas -viskas parengta atsižvelgus į Jūsų verslo poreikius. Mūsų motyvuoti ir aukštą kvalifikaciją turintys darbuotojai padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą ir aprūpinti savo verslą transporto priemonėmis.

Jūsų verslo poreikis

RENAULT KANGOO EXPRESS, RENAULT TRAFIC ir RENAULT MASTER. Per trumpiausią laiką šie automobiliai gali būti įrengti pagal Jūsų pageidavimus, konkrečiai veiklai vykdyti. Specialus įrengimas, varikliai, pertvarkytas salonas ir t.t. – galima lengvai susikurti savo automobilį.