UŽPILDĘ ŠIĄ FORMĄ JŪS GALITE REZERVUOTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ PASIRINKTU AUTOMOBILIU. APIE MŪSŲ SUSITIKIMĄ PRANEŠIME EL.PAŠTU ARBA TELEFONU.
bandomasis
ATŠAUKTI
Renault PRO+2009 m. duris atvėrė pirmieji „Pro+“ centrai, kurių veiklos tikslas – užtikrinti kokybiškas „Renault“ prekės ženklo automobilių pardavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas verslo klientams. Dėl profesionalios „Renault“ tinklo veiklos bendrovė pastaruosius 13 metų yra Europos krovininių automobilių rinkos lyderė. „Pro+“ centrai veikia vieno langelio principu ir siūlo specialiai verslo klientų poreikiams pritaikytus sprendimus.

„Renault Pro+“ verslo klientams teikia naujų ir naudotų automobilių pardavimo, finansavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas. „Pro+“ centrai veikia standartizuotai ir įgyvendina įmonės politiką, pagrįstą penkiais pagrindiniais garantais:

- personalą sudaro profesionalūs pardavimų ir techninio aptarnavimo specialistai, apmokyti specialiuose kursuose;
- centre eksponuojamas visas verslo klientams skirtų „Renault“ gaminių asortimentas – nuo lengvųjų ir krovininių automobilių iki specialių transporto priemonių variantų;
- visos verslo klientams skirtos paslaugos yra sutelktos vienoje vietoje – tai užtikrina paslaugų prieinamumą ir efektyvumą;
- greitas ir kokybiškas paslaugas garantuoja lankstūs darbo procesai, įrenginiai bei įrankiai, skirti darbui su iki 7 tonų svorio transporto priemonėmis;
- paslaugos, pritaikytos įvairių rūšių komercinei veiklai, leidžia užtikrinti klientų rentabilumą. Prireikus transporto priemonę paimti nuo kelio, „Renault Pro+“ centrai siūlo alternatyvius mobiliuosius sprendimus, įskaitant galimybę pakeisti sugedusią transporto priemonę tokios pačios klasės automobiliu.

     

Dainius Lepeška
Vilniaus padalinio Renault Pro+ projekto vadovas

Tel. (8~5) 24 90 880
Mob.tel. (8~699) 09 799
Faks. (8~5) 27 04 709
El.p.: dainius.lepeska@sostena.lt

Algirdas Kunevičius
Kauno padalinio Renault Pro+ projekto vadovas

Tel. (8~37) 49 04 40
Mob.tel. (8~655) 18 722
Faks. (8~37) 71 09 29
El.p.: algirdas.kunevicius@sostena.lt

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku